Szkolenia otwarte

 

 
 
Fotolia_93910795_Subscription_Monthly_M.jpg

NEGOCJACJE W BIZNESIE

Głównym założeniem tego szkolenia z negocjacji jest poddanie uczestników specjalnie opracowanej formule zajęć tak, aby musieli się w pełni zaangażować w symulacje i ćwiczenia umiejętności negocjacyjnych. Taka praktyczna, dynamiczna formuła jest niezwykle efektywna i przynosi znacznie lepsze rezultaty, aniżeli typowe szkolenia z negocjacji.  Dzięki szkoleniu "Negocjacje w biznesie" zdobędziesz praktyczne doświadczenie negocjacyjne, bez ponoszenia konsekwencji błędnych decyzji. Poznasz taktyki, techniki i triki negocjacyjne, które od razu będziesz mógł sprawdzić w praktyce. Biorąc udział w tym szkoleniu z negocjacji zwiększysz swoje szanse na sukces, poprzez unikanie: ustępstw, obniżania ceny sprzedaży, obniżania kosztów zakupów oraz budowaniu efektywnych relacji z partnerami strategicznymi. 

 
Fotolia_92919799_Subscription_Monthly_M.jpg

SZKOLENIE EFFECTIVE NEGOTIATIONS IN ENGLISH

Szkolenie Effective Negotiations in English, całkowicie prowadzone w języku angielskim, pozwala nabyć i rozwinąć umiejętności komunikacyjne w zakresie prowadzenia negocjacji w języku angielskim poprzez połączenie i wykorzystanie praktycznych metod szkoleniowych. Szkolenie ma charakter warsztatowy i obejmuje zagadnienia z zakresu negocjacji, słownictwo, zwroty oraz typowe sytuacje mające miejsce w trakcie prowadzenia negocjacji. Szkolenie zaprojektowane jest w ten sposób, by rozwijać umiejętności niezbędne do prowadzenia efektywnych negocjacji w języku angielskim.

 
Fotolia_76460290_Subscription_Monthly_M.jpg

"Business negotiations" - warsztaty z negocjacji w języku angielskim z symulacjami i case studies z Harvard University.

The purpose of this workshop is to teach you to negotiate effectively with people in today's fast changing, increasingly complex organizations in which no matter how smart or technically competent you are, you’ll need good relationships and an open exchange of ideas with others in order to be successful.

This workshop will help you become a more effective negotiator and achieve great outcomes in your organization. You will have the chance to put negotiation strategies, tactics and tricks to practice by taking part in several negotiation simulations.

 
Fotolia_87070410_Subscription_Monthly_M.jpg

szkolenie effective presentations in English

Szkolenie Effective Presentations in English, całkowicie prowadzone w języku angielskim, pozwala nabyć i rozwinąć umiejętności komunikacyjne w zakresie prowadzenia prezentacji w języku angielskim poprzez połączenie i wykorzystanie praktycznych metod szkoleniowych.